preloader
2
Dorosłych
Bez dzieci
Dorosłych
-
+
Wiek 0-3 Dziecko
-
+
Wiek 3-11 Dziecko
-
+
wybierz
Sprawdź dostępność
left
right
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Regulamin

Regulamin

W trosce o zapewnienie Państwu spokojnego i bezpiecznego pobytu w Apartamencie Miramar, prosimy o zapoznanie się i przestrzeganie poniższego regulaminu.

 1. Doba hotelowa trwa od godziny 11.00 w dniu przyjazdu do godziny 15.00 w dniu wyjazdu.
 2. Odbiór kluczy do Apartamentu następuje w Apartamencie po wcześniejszym ustaleniu z obsługą konkretnej godziny przyjazdu
 3. Należność za pobyt regulowana jest przez Gościa w formie przedpłaty na konto po dokonaniu rezerwacji. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwowanym przez Gości terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.
 4. Podczas meldowania w Apartamencie pobierana jest kaucja w wysokości 1000 zł na poczet ewentualnych uszkodzeń i zniszczeń lub zagubienia kluczy/ pilota do garażu. Kaucja jest zwracana w dniu wyjazdu po sprawdzeniu stanu Apartamentu i zwrocie kluczy.
 5. Procedura zameldowania wymaga okazania przez Gościa dokumentu ze zdjęciem. Apartament Miramar zastrzega sobie prawo do odmowy wydania klucza do apartamentu i przyjęcia Gościa, który:
  • nie posiada ważnego dokumentu lub nie chce okazać dokumentu
  • znajduje się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających
  • podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył regulamin
  • nie opłacił całej kwoty za rezerwację Apartament 
 6. Ilość osób zajmujących Apartament nie może być większa niż ustalona podczas rezerwacji. Za każdą dodatkową osobę spoza rezerwacji pobierana będzie opłata w wysokości 30% ceny podstawowej za dobę. Apartament przystosowany jest dla 4 osób i ta liczba Gości nie może być przekroczona.
 7. Goście wynajmujący Apartament nie mogą przekazywać Apartamentu innym osobom nawet, gdy nie upłynął termin, za który została uiszczona opłata.
 8. W Apartamencie Miramar w godzinach od 22.00 do 6.00 obowiązuje cisza nocna. Zachowanie osób korzystających z usług naszego obiektu nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych Gości. Obiekt może odmówić bowiem dalszego świadczenia usług osobie, która narusza tę zasadę.
 9. Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną i prawną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia w Apartamencie lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń powstałe z winy jego lub odwiedzających go osób. Opłata za zagubienie kluczy wynosi 500 złotych.
 10. Ze względu na bezpieczeństwo pożarowe zabronione jest używanie w pokojach świeczek, grzałek i innych podobnych , niestanowiących wyposażenia pokoi. Przed wyjściem z Apartamentu prosimy o zamknięcie drzwi na balkon, wyłączanie światła i wszelkich urządzeń elektrycznych.
 11. Każdorazowo opuszczając Apartament Gość powinien sprawdzić zamknięcie drzwi wejściowych do Apartamentu. Zarządca Apartament Miramar nie odpowiada za pozostawione rzeczy na terenie całego obiektu.
 12. W apartamencie bezwzględnie zabrania się palenia tytoniu, za wyjątkiem miejsc do tego wyznaczonych. Klient nie przestrzegający tego zakazu zostanie obciążony opłatą w wysokości 1000 zł, stanowiącą równoważność kosztów prania tapicerek i usługi odświeżania Apartamentu.
 13. Wszystkie dzieci powinny znajdować się pod stałą opieką i nadzorem osób dorosłych. Za zachowania dzieci, w tym poczynione uszkodzenia i/lub szkody odpowiadają opiekunowie prawni dzieci.
 14. Parking – do apartamentu przynależy 1 miejsce postojowe w garażu podziemnym. Od frontu budynku znajduje się winda samochodowa, którą można bezpiecznie wjechać do hali garażowej . Z garażu nie można wjeżdżać pojazdami wyższymi jak 190 cm i z instalacją gazową.
 15. W przypadku zauważenia jakichkolwiek nieprawidłowości lub usterek konieczny jest niezwłoczny kontakt obsługą Apartamentów pod numerem telefonu 792 090 883
 16. Przedmioty osobistego użytku pozostawione w pokoju przez wyjeżdżającego Gościa będą odesłane na wskazany przez niego adres na jego koszt. W przypadku nie otrzymania takiej dyspozycji zostaną złożone w depozycie i przechowane przez 1 tydzień.

 17. Zapoznanie się z powyższym regulaminem jest obowiązkiem każdego z Gości. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od przestrzegania zasad w nim zawartych.

Dziękujemy i życzymy udanego urlopu
Apartament Miramar

Zobacz lokalizację

Sprawdź jak do nas dojechać